fişek rezistanslar

Marka: ALP TEKNİK
Ürün Kodu: ALPFS001

 

- Yüksek güvenilirliliğe sahip ve yüksek performanslı rezistanslar, her zaman sıvıyı, katıyı, gazı ve her tip çelik   kalıplarını ısıtmak için gereklidirler

- Üretimlerinde gelişmiş teknoloji ve kusursuz kalite kontrol tekniklerinin kullanımının yanında, fişek rezistanslar aynı zamanda 1.sınıf hammadde kullanılarak sorunsuz ısı elemanı haline gelirler.

- Özel yapım teknolojisi sayesinde, bu tip fişek rezistanslar ısıtma elemanlarının en gelişmiş modelidir. Rezistans telinin   tümü , fişek rezistansın ekseninde bulunan seramik taşın etrafında eşıt hadve aralıkları ile sarılarak magnezyum oksit   tozu ile dış boru kılıfından izole edilip kalibre edilerek üretilir.Rezistans teli ile boru kılıfı arasında ki mgo tozunun   inceliğinden dolayı hızlı ve verimli ısı oluşur ve bu sayede daha az enerji ile daha çok ısı elde edilir.

- Yüksek wattlı fişek rezistanslar, elektrikli ısıtma gerektiren küçük alanlarda ve kalıplarda yüksek watt kullanılarak   güçlü   ısıtma oluştururlar, böylece ağır şartlar gerektiren çalışma koşullarında mükemmel ısı sağlarlar.

FİŞEK REZİSTANS ÇIKIŞ TİPLERİ

Fişek Rezistans Çıkış Tipleri